Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girip, Arama Butonuna Tıklayınız...

Kan Bağışı Kampanyası Ödül Töreni

Kişiye Özel İlgi AKTIP ta

HABERLER

Kan Bağışı Kampanyası Ödül Töreni

Kan Bağışı Kampanyası Ödül Töreni

Aktıp & Türk Kızılay Kan Bağışı Kampanyası ödül töreni düzenlendi.❤️✨️

Türk Kızılay, kan bağışı kampanyası sonrası derece alan düzenli bağışçılarımız için ödül töreni düzenlenerek madalyaları takdim edildi.

Aktıp Hastanesi Türk Kızılayı iş birliği ile 5 Ekim 2022 tarihinde başarılı bir şekilde hastanemizde gerçekleştirilen Türk Kızılay kan bağışı kampanyası ile, gönüllü bağışçılarımız tarafından, 133 ünite kan bağışı, 60 kök hücre bağışı yapılarak, toplamda, 185 başvuru ile kapmanyaya yoğun bir katılım sağlandı. Bir kan üç can sloganıyla kampanya sonunda, sağlanan 185 kan bağışı 399  ihtiyaç sahibine ulaşmış olacak.

Düzenli Bağışçılara Ödül

Türk Kızılay’a iki veya daha fazla kan bağışı yapan vatandaşlar “Düzenli Bağışçı” statüsünü alıyor. Türk Kızılay’a gönüllü olarak düzenli kan bağışında bulunan bağışçılara anı olarak kalması için madalya veriyor. Türk Kızılay’ına 10 kez bağış yapan bağışçıya Bronz Madalya, 25 kez bağış yapana Gümüş Madalya, 35 kez bağış yapana Altın Madalya, 45 kez bağış yapan bağışçıya da Plaket takdim ediliyor.

Düzenli bağışçılarımızdan, Bilgi Işlem personelimiz Mehmet Baldan 10 bağışı geçtiği için bronz madalya, Uzm. Çocuk Doktorumuz Ahmet Yılmaz Çeltik @drahmetyilmazceltik ve Acil Doktorumuz Sabri Sivil 25 bağışı geçtiği için gümüş madalya almaya hak kazandı. Madalya ve katılım belgeleri Türk Kızılay Bartın Şube başkanı Dr. Recep Önder Acıbal tarafından takdim edildi.

Gönüllü Kan Bağışçısı Kazanım Programı çerçevesinde yapılmış olan desteklerden dolayı Aktıp Hastanesi'ne sunulan teşekkür plaketini Başhekimimiz Sevban Karakoç teslim aldı.

Tıp merkezimizden Hastanemize Aktıp için Kan bağışı kampanya organizasyonları düzenleyen Kan Bağışı Organizasyonu Temsilcimiz ve Bilgi İşlem personelimiz Fahri Gençgül'e Türk Kızılay tarafından kahve takımı hediye edildi.

Törene, Türk Kızılay Bartın Şube başkanı Dr. Recep Önder Acıbal, Türk Kızılay Karabük Kan Bağış Merkezi Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Dinçer Karagöz, Başhekimimiz Dr. Sevban Karakoç, Başhekim Yardımcımız Efe Çelik ile hastane personellerimiz birlikte katılım sağladı.

 

instagram · @aktiphaber