Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girip, Arama Butonuna Tıklayınız...

Dünya Emzirme Haftası | 1-7 Ekim

Kişiye Özel İlgi AKTIP ta

Dünya Emzirme Haftası | 1-7 Ekim

Dünya Emzirme Haftası | 1-7 Ekim

Dünya Emzirme Haftası Kutlu Olsun

 

"Bir Damla Bin Fayda" 🤱🏻✨

Bütün bebekler ve çocuklar sağlıklı olmak ve sağlıklarını korumak için yeterince beslenme hakkına sahiptir. Anne sütü, bebeğin sağlıklı büyümesi ve gelişmesi için bu hakkı sağlayan en uygun besindir. Anne sütü, ilk 6 ay boyunca bebeğin tüm besin ihtiyacını tek başına karşılaması, kolayca sindirilebilmesi ve çeşitli hastalıklara karşı koruması açısından eşsizdir.

Emzirme sevgiyi aktarmanın en mükemmel yoludur. Emzirmek, hem bebeğin hem de annenin sağlığı için faydalıdır. İlk 6 ayda sadece anne sütü ile bebeğinizi doğanın formülüyle besleyin.

 

7 Ekim 2023

1-7 Ekim 2023 Dünya Emzirme Haftası Kutlandı

1-7 Ekim Dünya Emzirme Haftası, emzirme ile ilgili konularda farkındalığı artırmak ve tüm dünyada anne sütü ile beslenmeyi desteklemek ve yaygınlaştırmak amacıyla  emziren annelere özel anne sütü konulu stand etkinliği düzenleyerek annelerimize anne sütünün önemi konusunda bilgilendirmeler yaptık.

Emzirme Haftası ile ilgili etkinliğimizi izlemek için tıklayınız.

 

"Sağlıklı nesiller sağlıklı gelecek için anne sütü."

 

7 Ekim 2022

1-7 Ekim 2022 Dünya Emzirme Haftası Kutlandı

Aktıp Hastanesi olarak Sosyal Proje kapsamında 1-7 Ekim Dünya Emzirme Haftası Etkinliği düzenlenerek 20 annenin emzirme konusunda bilinçlendirilmesi sağlanmıştır. Proje kapsamında; Afişler asıldı, yeni hastane standımız yaptırıldı, süslendi, konuyla ilgili broşürler bastırılarak annelere dağıtıldı, annelere lohusa şerbeti ikram edildi ve isteyen çocuklara balonlar dağıtıldı.Yenidoğan ekibimize emeklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

 

#AnneSütüCandır❤️

 

444 0 384 | aktip.com.tr