Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girip, Arama Butonuna Tıklayınız...

Bartın MESO ile Aktıp Hastanesi Arasında Protokol

Kişiye Özel İlgi AKTIP ta

HABERLER

Bartın MESO ile Aktıp Hastanesi Arasında Protokol

Bartın MESO ile Aktıp Hastanesi Arasında Protokol

Aktıp Hastanesi (Aktıp Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi) ile Bartın Madeni Eşya Sanatkârları Odası (MESO) arasında İndirimli Sağlık Hizmet Sözleşmesi imzalandı. Anlaşmaya göre, üyeler Aktıp Hastanesi hizmetlerinden anlaşmalı olarak hizmet alabilecekler.

Bartın MESO Başkanı Yılmaz Akdeniz, MESO oda üyeleri Aktıp Hastanesi’nde aldıkları sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabileceklerini belirtti.
Akdeniz, “Oda üyelerimiz ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerine (anne, baba, eş ve çocuklar) Aktıp Hastanesi’nde her türlü tahlil ve tetkiklerde indirim uygulanacak.” dedi.

Aktıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sevban Karakoç, yaptığı açıklamada, “Yeni hastanemizde, kaliteli hizmetle MESO üyelerine hizmet vermekten mutluluk duyacağız.” ifadelerinde bulundu.

Protokol 1 Yıl Geçerli

Yılmaz Akdeniz ve Sevban Karakoç arasında imzalanan protokol ile MESO üyeleri ve aileleri Aktıp Hastanesi’nde muayene, müdahale, ameliyatlarda, her türlü tahlil, sünnet, doğum ve tetkiklerden indirim hakkından faydalanabilecek. Üyeler Aktıp Hastanesi’nde gerçekleştirecekleri; muayene, uzman dâhiliye mütehassısı, ultrasanografi, ameliyathane, laboratuvar, ultrasanografi, MR hizmetleri ve özel check-up hizmetlerinde indirimden yararlanabilecekler.

Başhekimimiz Dr. Sevban Karakoç, protokolün 1 yıl geçerli olduğunu belirterek  sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.