Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girip, Arama Butonuna Tıklayınız...

Aktıp 9. Kariyer ve İstihdam Günleri’nde

Kişiye Özel İlgi AKTIP ta

HABERLER

Aktıp 9. Kariyer ve İstihdam Günleri’nde

Aktıp 9. Kariyer ve İstihdam Günleri’nde Bartın Üniversitesi ve Bartın İŞKUR iş birliği ile 24-26 Mayıs 2023 tarihlerinde düzenlenen “9. Kariyer ve İstihdam Günleri” etkinliğine Aktıp Hastanesi olarak katılım sağladık.

Kariyer Deneyimleri Katılımcılara Konuşmalar ile aktarıldı

 

Bartın Üniversitesi Kariyer Merkezi Müdürü Prof. Dr. Umut SARAÇ, Bartın İşkur İl Müdürü Ali SOLAK, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun ve Sayın Vali Dr. Nurtaç Arslan programa dair konuşmalarını gerçekleştirirken; Programda, “Kariyer Yolunda Tecrübe Paylaşımı” konuşması ile TPAO İK Müdürü Zafer Demirkul ile Çaycuma Sandalye Fabrikası Genel Müdürü Ali KARAKAŞ, “Yapay Zeka Çağı ve Metaverse’ün Doğumu” konuşması ile Altın Kariyer Akademi Yetkilisi Yapay Zeka Mühendisi Melik VATAN, “İş Hayatında Başarıya Giden Yol” konuşması ile Posfect İnsan Kaynakları ve Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat AYAS, “İşte Kariyer” konuşması ile Bartın Çimento İK Sorumlusu Hayrettin ÜSTÜNSOY, “Girişimcilikte Kariyer” konuşması ile Kalkınma Ajansı Uzmanı Merve İNCE görüşlerini dile getirirken; iş hayatına dair  istihdam süreçleri, işe alım sürecinde dikkat edilenler, başvuru süreçleri ve kariyer yolculuğu vb. konuları üzerine paylaşımlarda bulunuldu.

 


Aktıp’ta Sağlıkta Kariyer

 

Programa, “Sağlıkta Kariyer” başlığı adı altında konuşmacı olarak katılan AKTIP HASTANESİ Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Refik AKMAZ, iş hayatında kendine güvenin önemine değinirken, 1972 yılından günümüze 51 yıldır iş hayatında gerçekleştirdiği özverili çalışmaları sonucu bugün Bartın’ın ilk Özel Hastanesini kurmuş ve 1. Yılını kutluyor olmanın gururunu yaşadığını ifade etti.

AKMAZ, “İş hayatımda her zaman yapılmamışı yapmayı, yapılmış olanın ise en iyisini yapmayı hedef aldım. Bu düşüncemin değişim ve fark yaratarak başarıya götüren en önemli unsur olduğunu düşünmekteyim.

Hastanemizde, kişisel gelişim tekniklerine önem veriyor, bu alanda, dil ile iletişimin psikolojik yansılarını ve ilgili tekniklerini kapsayan yeni bir alan olan, NLP (Nöro linguistik/Duyu-dil Programlama) teknikleri eğitimleri vererek aktif bir şekilde kullanmaktayız.

Önümüzdeki süreçte eğitimlerimizi Aktıp Teknoloji ve Sosyal Bilimler Derneği önderliğinde sosyal sorumluluk projeleri doğrultusunda halka açık olarak düzenlemeyi planlamaktayız.” Dedi.


 

Fuaye Alanında AKTIP Standı

 

Etkinlik kapsamında tanıtım standımız ve sağlık personelimiz ile fuar alanında hastanemizi temsil ederek, hizmetlerimiz hakkında katılımcılara bilgilendirme sağlarken, sağlık personelimiz ile de dileyen katılımcıların sağlık kontrollerini gerçekleştirdik.

Sağlıkta güzel yarınlar ile yeni etkinliklerde buluşmak dileklerimizle, programda emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

 

444 0 384 · aktip.com.tr
@aktiphastanesi
@aktiphaber