Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girip, Arama Butonuna Tıklayınız...

EŞARJ İSTASYONU AKTIP HASTANESİ'NDE!

Kişiye Özel İlgi AKTIP ta

HABERLER

EŞARJ İSTASYONU AKTIP HASTANESİ'NDE!

EŞARJ İSTASYONU AKTIP HASTANESİ'NDE! EŞARJ İSTASYONU AKTIP HASTANESİ'NDE!

Eşarj elektrikli otomobil şarj istasyonu Aktıp Hastanesi’nde Açıldı

Türkiye’nin ilk şarj istasyonu şirketi Eşarj, Bartın'da ilk ve tek hızlı şarj istasyonunu Aktıp Hastanesi’nde kurdu.

Çevreyi korumak sürdürülebilir kalkınmanın anahtarıdır. Aktıp Hastanesi olarak, elektrikli araç şarj istasyonu ile sürdürülebilir enerjiye katkıda bulunmaktan dolayı mutluyuz.

 

 

Elektrikli araç sahipleri Bartın’da araçlarını rahatça şarj edebilecekleri yeni istasyonlarına kavuştu.

eşarj istasyon haritası için tıklayınız

 

 

EŞARJ Kimdir?

Eşarj Elektrikli Araçlar Şarj Sistemleri A.Ş., 2008 yılında faaliyete geçti. Türkiye’nin ilk ve en hızlı elektrikli araç şarj istasyonu ağıyla birlikte lider konumunu sürdürmekte. Elektrikli araçlara yönelik bireysel ve halka açık kullanım amaçlı şarj istasyonları tesis etmekte, işletmekte ve yazılım çözümleri sunmaktadır.

 

Neden Elektrikli Araç İstasyonu kullanmalıyım?

Küresel iklim değişikliğinin önüne geçebilmek için en temel çözüm fosil yakıt tüketiminin sonlandırılmasıdır. Fosil yakıtların neden olduğu iklim krizi ve çevre kirliliğini önleme adımlarından biri olarak elektrikli ve hibrit araçlar giderek yaygınlaşmaktadır. Ayrıca, elektrikli araçlar düşük yakıt ve bakım maliyetleri, yüksek verimlilik seviyeleri sebebiyle de giderek popülerleşiyor. Elektrikli araçların yaygınlaşması ile birlikte ilk akla gelen soru “Elektrikli aracımı nasıl şarj edebilirim?” iken elektrikli araç şarj istasyonları istasyonları da tam bu sorunun cevabını bizlere sunuyor.

 

✅  Çevre dostu: Elektrikli araç şarj istasyonları ve elektrikli araçlar, sürdürülebilir bir geleceğe yatırımdır. Fosil yakıtlara olan bağımlılığı azaltır, çevre kirliliğini önlemeye yardımcı olur. Elektrikli araç şarj istasyonları, I-REC Sertifika sistemi ile enerjinin kaynağını belgeler ve sürdürülebilir enerji kaynaklarından yararlanır. Eşarj istasyonları, global ısınmayı ve iklim krizini engellemeye katkıda bulunur.

✅  Verimli: Elektrikli araç şarj istasyonları enerjiyi en verimli şekilde kullanır. Enerji kayıplarını en aza indirir.

✅  Yakıt ve Bakım Maliyeti Tasarrufu: Elektrikli araç şarj istasyonları ile ilk günden itibaren yakıt ve bakım maliyetinden tasarruf edersiniz. Elektrikli araç şarj istasyonları sürdürülebilir bir geleceğe yatırım yapar ve sürekli bir tasarruf sağlar. Binek bir aracın yıllık ortalama 30-40 bin km yol yaptığı ve piyasadaki elektrikli araçların modelleri dikkate alındığında; elektrikli araç kullanımı, yakıt harcamasında yaklaşık %70-80’lere varan tasarruf sağlayabilir.

 

 

aktip.com.tr · 444 0 384v