Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girip, Arama Butonuna Tıklayınız...

Doğum Servisi

Kişiye Özel İlgi AKTIP ta

Doğum Servisi

Doğum Servisi

Hastanemizde alanında tecrübeli 2 kadın doğum uzmanı ile 3 çocuk uzmanı hizmet vermektedir. Dünyaya geliş anlarının tanığı ebeler birer mucize işçisi, evlatlarımızın ilk şefkat kucağıdır. Doüum servisimizde 3 ebe hizmet vermektedir.


Doğumhanemiz doğumhane birimi ve lohusa servisi olarak iki ayrılır;
-    Doğumhane birimimiz içerisinde 2 travay odası, 1 doğum salonu ve 1 bebek odamız bulunmaktadır.
-    Lohusa servisimizde normal doğum ve sezaryen sonrası hizmeti verilmektedir.

Anne adayı yakınları bu süreçte anneye ayrılmış olan lohusa odasında bekletilmektedir. Yakınları bilgilendirme ekranından süreci takip edebilmektedirler.

 

Travay Odası


Travay odalarımız tek kişiliktir. Hastane olarak eş destekli doğumu desteklemekteyiz. Gebelerimiz travay sürecini eşleriyle beraber geçirmektedir. Odalarımız tek kişilik olup gebelerimizin kişisel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Travay sürecinde ebe eşliğinde gebelerimize doğum öncesinde yoga ve plates yaptırılmaktadır. Ayrıca, doğumda geç klepleme ve tentene temas uygulamalarımız yapıldıktan sonra bebeklerimizi bebek odasına alınmaktadır.

 

Bebek Odası


Anne ve bebek birbirinden bağımsız düşünülemez. Annenin konforu ve bakımı kadar bebeğin konforu ve bakımı da önemlidir.
Hastanemizde tam teşekküllü bebek odamız ve tecrübeli sağlık kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Bebek odasında radyan ısıtıcı ve bebeğe müdahale edebilecek tüm malzemelerimiz mevcuttur.

 

Doğum Paketlerimiz: VIP, Standart

 

Gebe Bilgilendirme Merkezi


Anne adaylarımıza doğum öncesi, doğum süreci ve doğum sonrası dönemlerini bilinçli bir şekilde geçirebilmeleri için gebe bilgilendirme merkezimizde anne bebek eğitimleri hizmeti verilmektedir. Anne adaylarımız, doktor gözetimi altında ebelerimiz tarafından plates, yoga ve nefes egzersizleri yaparak doğum sürecine hazırlanmaktadır.
 


Aktıp Hastanesi’nde yeni hayatları farklı heyecanlarla karşılamaya devam ediyoruz.
Bu sevinci bizlere yaşatan tüm ailelerimize teşekkür ederiz. Aktıp çatısı altında sağlıkla buluşalım.

 


Bize Ulaşın

Doğum Servisimizi arayarak 7/24 bilgi alabilirsiniz.
444 0 384 | aktip.com.tr