Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girip, Arama Butonuna Tıklayınız...

Deprem Bölgesi için Kan Bağışı Kampanyası

Kişiye Özel İlgi AKTIP ta

HABERLER

Deprem Bölgesi için Kan Bağışı Kampanyası

Deprem Bölgesi için Kan Bağışı Kampanyası

Ülke olarak büyük bir deprem felaketi yaşıyor olmanın derin üzüntüsü içindeyiz. Aktıp Hastanesi olarak, bu konudaki hassasiyetimizi  bölgeye gönderdiğimiz yardım kampanyalarımız, dijital ortamdaki gönderi ve paylaşımlarımız ile dile getirmeye çalıştık. Hassasiyetimizi daha iyi hissettirmek amacı ile 444 0 384 numaralı çağrı merkezi karşılama anonsumuzda deprem mesajımızı eklemiş bulunmaktayız.

 

❤️ 1 ünite kan, 3 can ❤️❤️❤️

Deprem bölgesi için, Aktıp Hastanesi & Türk Kızılay iş birliği ile 22.02.2023 çarşamba günü, 10.30-18.30 saatleri arasında, hastanemizde Kan bağışı kampanyası gerçekleştirilecektir.

 

Bağışlar ile yüzlerce cana dokunulacak. Bir kan üç can sloganıyla kampanya sonunda, ihtiyaç sahiplerine yüzlerce kan ulaşmış olacak.
Kampanyaya destek olarak kan bağışında bulunacak, katılım sağlacak tüm gönüllülerimizi bekliyoruz.

 

Bilimin önderliğinde, depreme uyumlu sağlam yapılaşma ile, yıkılmaz umutlarla inşaa edilen bir gelecek anlayışı içinde, daha güzel ve huzurlu bir Türkiye'de yaşamak her vatandaşımızın hakkı. Bu hakkımızı en tabii şekilde yaşayabileceğimiz bir Türkiye ümidi ile; Depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Depremzede yakınları olan personellerimize de ayrıca geçmiş olsun dileklerimizi sunar, kayıpları için baş sağlığı dileklerimizi iletiriz. Geçmişler olsun..

 

5 Ekim 2022 Kan Bağışı Kampanya videomuzu izlemek için tıklayınız.

 

 

@aktiphastanesi
444 0 384
www.aktip.com.tr