Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girip, Ardından Enter Tuşuna Basınız...

Genel Maden İşçileri Sendikası ile Aktıp Arasında Protokol

Kişiye Özel İlgi AKTIP ta

HABERLER

Genel Maden İşçileri Sendikası ile Aktıp Arasında Protokol

Genel Maden İşçileri Sendikası ile Aktıp Arasında Protokol

   

Zonguldak Genel Maden İşçileri Sendikası ile Aktıp Hastanesi Protokol İmzaladı

16.06.2022

Aktıp Hastanesi (Aktıp Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi) ile Zonguldak Genel Maden İşçileri Sendikası arasında Sağlık Hizmet Sözleşmesi imzalandı. Anlaşmaya göre, üyeler Aktıp Hastanesi hizmetlerinden anlaşmalı olarak hizmet alabilecekler.

Genel Maden İşçileri Sendikası Başkanı Ertan Kaya, sendika üyelerinin Aktıp Hastanesi’nde aldıkları sağlık hizmetlerinden %10 indirimli yararlanabileceklerini belirtti.

Kaya, “Sendika üyelerimiz ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerine (anne, baba, eş ve çocuklar) Aktıp Hastanesi’nde her türlü tahlil ve tetkiklerde %10 indirim uygulanacak.” dedi.

Aktıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sevban Karakoç, yaptığı açıklamada, “Yeni hastanemizde, kaliteli hizmetle Genel Mad İşçileri Sendikası üyelerine hizmet vermekten mutluluk duyacağız.” ifadelerinde bulundu.

 

Protokol 1 Yıl Geçerli

Ertan Kaya ve Sevban Karakoç arasında imzalanan protokol ile Genel Maden İşçileri Sendikası üyeleri ve aileleri Aktıp Hastanesi’nde muayene, müdahale, ameliyatlarda, her türlü tahlil, sünnet, doğum ve tetkiklerden %10 indirim hakkından faydalanabilecek.


Üyeler Aktıp Hastanesi’nde gerçekleştirecekleri; muayene, uzman dâhiliye mütehassısı, ultrasanografi, ameliyathane, laboratuvar, ultrasanografi ve MR hizmetlerinde %10, özel check-up hizmetlerinden ise %15 indirimden yararlanabilecekler.


Başhekimimiz Sevban Karakoç, protokolün 1 yıl geçerli olduğunu belirterek  sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.